Honda Ridgeline

Pick-Up sınıfında yetenekleri ve tasarımlarıyla çok fazla ilgi çeken alternatif var ama Türkiye pazarında hepsi yer bulamıyor. Özellikle Amerika pazarının popüler pick-up markalarından biri de Honda. Yenilediği pick-up’ı Ridgeline’ı tanıtan Honda, iddiasını güçlendirerek devam ettiriyor.

SUV tasarımında ve sportifliğinde olan Ridgeline, geniş ön panjuru ile de güçlü görünüyor. LED farlar kullanılan pick-up’ta daha iyi bir aydınlatma elde edildiği söyleniyor.

Arazi yeteneği kadar sürüş kalitesi konusunda da iddialı olan Honda Ridgeline, bağımsız arka koltuklarıyla konfor ve dinamizm konularında öne çıkıyor. Tork yönlendirme sistemine sahip olansistemiyle de boşa dönen tekerlekteki tork azaltılırken tutunan tekerleğe aktarılarak kesintisiz ve güvenli şekilde ilerlemesi sağlanıyor.

Motor kaputu altında 3,5 litre, 280 HP’lik benzinli motor bulunan Honda Ridgeline 9 ileri vitesli otomatik şanzımanla geliyor.717 kg’lik yükleme kapasite bulunan Pick-Up’ın çekme kapasitesi ise 2268 kg olarak açıklanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir