Milyonluk Jeep Wrangler Rubicon İçin Siparişler Alınıyor

Jeep, Wrangler Rubicon’un yeni neslini Mayıs ayında Türkiye yollarına çıkartıyor. ABD’den ithal olması sebebiyle farklı bir vergiye tabi olan Wrangler Rubicon’un fiyatı dudak uçuklatıyor.

Ocak ayı itibarıyla ön satışa açılan yeni Jeep Wrangler Rubicon 2.0 litrelik 270 HP’lik benzinli motor ve 8 ileri otomatik şanzıman, 4×4 çekiş ve kapsamlı güvenlik donanımlarıyla satışa sunulacak. Yeni Jeep Wrangler Rubicon; opsiyonel 32″ lastikler, daha güçlü aks milleri, daha büyük frenler, 4×4 sistemleri, sağlam çelik karter muhafazaları ve diğer birçok özellikle sürüş keyfini çok daha yukarıya taşıyor. Yeni Wrangler Rubicon, güvenli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan ileri özellikleri de kullanıcısına sunuyor. ParkSense Arka ve Ön Park Asistanı, Kör Nokta İzleme ve Arka Çapraz Yol Sensörü, Geri Görüş Kamerası, Elektronik Devrilme Önleyici ve Denge Kontrolü (ESC), dört standart hava yastığı gibi 65’ten fazla aktif ve pasif güvenlik sistemi ile donatılan Wrangler Rubicon’un üzerinde efsanevi 4×4 kabiliyetini ortaya koyan ‘trail rated’ nişanı yer alıyor.

Ocak ayı itibarıyla ön satışına başlanan 1 miyon 25 bin TL’den başlayan Jeep Wrangler Rubicon şimdiden 5 sipariş aldı. Yeni Jeep Wrangler Rubicon, Mayıs ayından itibaren sahiplerine teslim edilmeye başlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir