En Güvenilir Model, Lexus ES

Premium otomobil üreticisi Lexus’un konforlu sürüşü ve lüks öğelerle detaylandırılan tasarımıyla öne çıkan ES Sedan modeli, gerçek kullanıcılar tarafından elde edilen geri dönüşlerle ödüle hak kazandı.

Dünyanın saygın bağımsız araştırma kuruluşlarından biri olan J.D. Power, her yıl olduğu gibi 3 yaşındaki araçlarda son 12 ayda yaşanan problemlerle ilgili önemli bir araştırmaya imza attı.

Yüksek işçilik kalitesiyle övgü toplayan Lexus, ES sedan modeliyle, gerçek kullanıcılardan elde edilen verilere göre kategorisinde 2019’un “En Güvenilir Lüks Modeli” seçildi.

ES Sedan modelinin başarısını daha ileriye taşıyan Lexus, yeni nesil ES Sedan, konforlu sürüşünü, yüksek kalitesi ve sorunsuzluğunu birleştirdiğini kanıtlamış oldu.

ES Sedan aynı zamanda yüksek verimliliği ve düşük tüketimiyle de adından söz ettirmişti. Avrupa’daki en büyük otomobil kulübü ADAC’ın Ecotest araştırmasında, düşük tüketimiyle en iyi sonucu elde etmeyi başarmıştı. Lüks hibrit konusunda öncü olan Lexus, ES 300h modelinde yüksek verimliliğe sahip 2.5 litrelik benzinli ve elektrikli motoruyla birlikte, düşük tüketiminin yanı sıra 218 HP’lik gücüyle yüksek performans da sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir