HaberNedir?Opel

Nisan’da Opel Satın Alma Fırsatı!

Otomobil satın almayı planlayanlar için Nisan ayına özel olarak Opel’den fırsat niteliğinde haberler var.

Yeni Mokka, 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi imkânıyla 659.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahiplerini bekliyor. Ayrıca sağlık çalışanları, avukatlar, polisler, askerler, öğretmenler ve bu meslek gruplarının birinci derece yakınları yeni Opel Mokka’ya özel ek indirim fırsatlarıyla sahip olabiliyor.

Bir diğer fırsat haberi Opel’in yeni tasarım dilini en iyi şekilde yansıtan modelleri arasında yer alan Crossland’in belirli versiyonları, 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle müşterilerine sunuluyor. Mart ayında segmentinde ikinci olarak ayı tamamlayan ve  tüketici tarafından en çok tercih edilen SUV modellerinden biri olan Crossland, 449.700 TL’lik başlangıç fiyatıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Opel’in sürüş keyfiyle öne çıkan B hatchback modeli Corsa, 75 bin TL için; 12 ay vade ve %0,99 faizli kredi imkânıyla 379.900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. ÖTV muafiyetinden faydalanabilen kişiler için sunulan sınırlı sayıdaki Corsa modelleri showroom’larda yeni sahiplerini bekliyor. Ayrıca ÖTV muafiyetinden faydalanabilen kişiler için cazip satın alma fiyatlarına sahip sınırlı stoktaki Corsa ve Crossland modelleri, bayilerde yeni sahiplerini bekliyor.

Opel'den nisan ayında sıfır faizli kredi teklifleriOpel, binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştirerek KOBİ’lerin her ihtiyacına cevap vermek adına, tüm ticari araç ürün ailesinde nisan ayına özel 100 bin TL için; 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneği ve KOBİ’lere ek çeşitli fırsatlarla fark yaratıyor. Nisan ayında binek otomobil konforunu ticari araç özellikleriyle birleştiren Combo Life’a, 406.900 TL’den, çok yönlü kasası ve yüksek taşıma kapasitesiyle öne çıkan Combo Cargo’ya ise 324.900 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olunabiliyor. Yüksek taşıma kapasitesi ve akıllı teknolojileriyle ticarette işleri kolaylaştıran Vivaro Cargo, 439.900 TL’den; Vivaro City Van ise 528.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Konfor odaklı yenilikçi teknolojileri, özgün Alman tasarımı ve iyi düşünülmüş detaylarıyla yeni Zafira Life 654.900 TL’den başlayan fiyatıyla yeni sahiplerini bekliyor.

Opel, nisan ayında yeni kampanya olanaklarına ek olarak; birbirinden farklı ödeme çözümlerini de beraberinde sunuyor. Geniş ticari ürün gamı ve üstün Alman teknolojisini en çağdaş tasarımlarla buluşturduğu yeni binek modelleriyle Opel, nisan ayında müşterilerini showroom’larına davet ediyor. Ayrıca Opel modellerini online olarak keşfetmek isteyenler, Opel Türkiye web sitesi üzerinden tüm detaylara erişebiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir