HaberIsuzu

Anadolu Isuzu’dan toplu teslimat

Anadolu Isuzu, Antalya’da faaliyet gösteren Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLux aracın teslimatını gerçekleştirdi. Isuzu NovoLux, sunduğu konforu, ekonomik işletme ve bakım maliyetlerinin yanı sıra çevreci, yüksek performanslı motoru ve manevra kabiliyetiyle turizm ve taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Anadolu Isuzu, Antalya’nın öncü firmalarından, turizm ve personel taşımacılığı, filo kiralama, şehirlerarası taşımacılık alanında faaliyet gösteren, Zemzem Turizm’e 15 adet Isuzu NovoLux midibüsün teslimatını gerçekleştirdi.

Turizm ve personel taşımacılığının yanında, acente, kongre taşımacılığı hizmetleri alanında da faaliyet gösteren Zemzem Turizm, filosunu modern araçlarla büyütürken tercihini Isuzu NovoLux’ten yana kullandı. Araçların Zemzem Turizm’e teslimatı 15 Şubat 2022 tarihinde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Düzenlenen törende konuşan Anadolu Isuzu Satış Direktörü Yusuf Teoman şunları söyledi:

“Anadolu Isuzu olarak Türkiye’de ürettiğimiz midibüslerle turizm ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren operatörlerin modern, konforlu, güvenli araç taleplerini karşılamaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Zemzem Turizm’e araçların teslimatını Antalya bayimiz Esay Otomotivin sayesinde yaptığımız başarılı çalışmalar sonucunda gerçekleştiriyoruz. Zemzem Turizm’in araç filosunu büyütürken Isuzu NovoLux’ü seçmesi, konfor, yüksek performans ve ekonomik işletim maliyetleri gibi avantajlar sunan bu modelimizin rekabetteki ayrıcalıklı konumunun da bir göstergesidir. Isuzu NovoLux, üstün özellikleriyle turizm sektörünün ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeye devam edecektir.”

Isuzu NovoLux: Turizm ve personel taşımacılığına özel olarak geliştirildi

Anadolu Isuzu’nun orta boy otobüs segmentindeki başarılı ürünü NovoLux, Euro 6D emisyon standardın da 190 beygirlik uzun ömürlü Isuzu motoru ile NovoLux sunduğu yüksek performans ve konforun yanı sıra güvenlik açısından da birçok üstün özellik içeriyor. Çevreci ve sessiz motoruyla yolcularına konfor, sürücüsüne ise ergonomi sunan NovoLux, dayanıklı yürür aksamı ve verimli motoru ile sınıfında en iyi işletme avantajını sağlıyor. Sınıfında standartları yükselten Isuzu NovoLux, turizm, personel ve okul taşımacılığını yapan işletmelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir