HaberHyundai

Hyundai Servis Hizmetini Kapıya Getiriyor

Hyundai Assan, “Kapınızdaki Servis” hizmetiyle, bakım zamanı gelen araçları evden alıyor, dezenfekte edip tekrar kapıya teslim ediyor. Sağlık çalışanlarına özel, işçilik ücretini almayacağını belirtti.

Hyundai, bakım zamanı gelen araçları evden alıp tekrar eve teslim ediyor. Bununla birlikte, servise bakım ve onarım için gelen tüm araçların ücretsiz olarak dezenfekte edileceği belirtiliyor. Ayrıca Hyundai Assan, Nisan ayı boyunca sağlık çalışanlarına özel bakımlarda ise işçilik ücretini almayacağını da açıkladı.

Tüm Türkiye’deki Hyundai Yetkili Servislerinde ağırlık verilen “Kapınızdaki Servis” adlı mevcut uygulamaya göre müşteriler evlerinden çıkmadan araçlarının bakımlarını gerçekleştirebilecek. Servis personeli tarafından kapıdan alınarak periyodik bakımı yapılan Hyundai markalı araçlar, ücretsiz dezenfekte edilerek sahibine güvenli bir şekilde teslim edilecek.

Yeni uygulamayla ilgili olarak görüşlerini dile getiren Hyundai Assan Genel Müdürü Murat Berkel, “Dünya ve ülke olarak zor bir dönemden geçiyoruz. Çalışma şeklimiz, alışkanlıklarımız ve günlük hayatımız bu süreçte değişkenlik göstermeye başladı. Evlerimizde kalarak olabildiğince koronavirüs salgınından uzak durmaya ve yayılmasına engel olmaya çalışıyoruz. Evde kaldığımız bu süreçte araçlarını servise getiremeyen müşterilerimize destek olmak amacıyla araçlarını evlerinden alarak bakım sonrası tekrar evlerine bırakacağız. Ayrıca, bu dönemde servise gelen tüm araçlarda ücretsiz dezenfektasyon da gerçekleştireceğiz. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı bizim her zaman önceliğimizdir. Sağlık personelimiz de bizler için canla başla mücadele ederek yoğun mesai harcıyor. Biz de Hyundai Assan ailesi olarak kendilerine teşekkür amaçlı araç bakım süreçlerinde işçilik ücreti almayacağız. Ayrıca, showroomlarımızda da daha az temas ve sağlığımızı korumak için gerekli tüm önlemleri aldık. İlerleyen günlerde daha farklı uygulamalarımızı da hayata geçirmeyi planlıyoruz” dedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir