CitroenHaber

Makyajlı Citroen C3’ün Türkiye Fiyatları Belli Oldu

C3’ün başlangıç seviyesinde 1.2 benzinli 3 silindirli PureTech 83 S&S 5 ileri vitesli manuel şanzımanla 151.500 TL’den sunulurken bir üst seviyesinde C3 PureTech 110 S&S EAT6 179.500 TL’den sunuluyor. En üst donanım seviyesi Shine ise 189.500 TL’den satılıyor.

Citroen’in tüm dünyada en çok satan modeli olan C3’ün üçüncü nesili, 2016 yılından itibaren 850.000 adetlik satış adetine ulaşarak önemli bir başarıya imza attı. Bu başarıyı devam ettirmek için ise makyajla otomobil güçlendirilmiş.

Yenilenen Citroen C3 artık daha modern ve gösterişli bir görünüyor. Yeni ön tasarımı, 2016 yılında Paris Otomobil Fuarında sergilenen CXPERIENCE konsept otomobilinden esintiler taşıyor. Yenilenen LED farları da markanın yeni tasarım kimliğini yansıtıyor. 3 boyutlu görünen stoplarda da modern dokunuşlar kullanılmış. Yeni üç tavan dekoru, alaşım jantı ve ikisi de yeni olmak üzere iki farklı iç ambiyans alternatifi ile C3 geniş bir kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Markanın yeni görsel imzası olan Airbump tasarımları artık daha modern görünüyor. Yeniden tasarlanan ve tüketicilerin seçtiği Renk Paketine uygun bir çevrelenen bu bölüm üç kapsülden oluşuyor.

C3’ün 12 farklı sürüş destek sistemi arasındaki ön park sensörü, anahtarsız giriş ve çalıştırma, aktif güvenlik fren sistemi, sürücü yorgunluk uyarı sistemi, sürücü dikkat uyarı sistemi, kör nokta uyarı sistemi, geri görüş kamerası, yokuş kalkış desteği, şerit ihlal uyarı sistemi, hız limit panoları okuma sistemi, hız sabitleme ve hız sınırlandırma ile sürüş güvenliği arttırılmış. C3’ün içerisnde 7 inç dokunmatik ekranı ve Mirror Screen özelliği ile kabin içerisinde de modernliği devam ettirilmiş. Yeni Advanced Comfort koltuklar, C3’ün önemli kozlarından biri. Oturum olarak gelişmiş bir konfor seviyesi sunan koltukların 15 mm kalınlıkta dolgu malzemesinin de katkısıyla yumuşak bir yüzey elde edilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir