CitroenDSOpelPeugeot

MOBİL UYGULAMA İLE SERVİS

Yetkili servis noktalarında güvenilir hizmeti avantajlı fiyatlarla sunan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler, Peugeot, Citroën, Opel ve DS Automobiles markaları için sunduğu dijital hizmetlerle araç sahiplerine birçok kolaylık sağlıyor.

Bu hizmetlerden biri olan her markaya özel olarak hazırlanmış mobil uygulamalar ise araca dair verilere akıllı telefon üzerinde erişebilme ve gerektiğinde ilgili markanın yetkili ekipleriyle tek tuşla iletişime geçebilme gibi olanaklar sağlıyor. Google Play veya AppStore üzerinden ücretsiz indirilebilen My Peugeot, My Citroën, My Opel ve My DS uygulamalarıyla; kullanıcılar araçlarının mevcut yakıt durumu ve tüketim bilgileri, bakım geçmişi, servis hatırlatmaları, geçmiş seyahat bilgileri, park edilen noktanın işaretlenmesi, araç fonksiyonları hakkında bilgiler, güncel servis kampanyaları, yetkili servislerden online randevular ve ihtiyaç durumunda 7/24 yol yardım ve en yakın yetkili servise ulaşabilme gibi birçok özellikten yararlanabiliyor.

En iyi dijital servis deneyimini sağlamanın ana odaklarından biri olduğunu vurgulayan Stellantis Türkiye Parça ve Servisler Genel Müdürü Mehmet Akın “Mobil uygulamalarımız, araç sahiplerimizin hem araçlarına hem de onlara, en iyi hizmeti vermek için hazır bekleyen uzman ekiplerimizle iletişime geçebilecekleri kullanımı kolay bir bağlantı noktası görevi görüyor. Aracına tutkuyla bağlı olan tüm araç sahiplerimizi sürekli geliştirdiğimiz mobil uygulamalarımızı keşfetmeye ve deneyimlemeye davet ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir