Aksesuar

Sport in Street

FAVORİ RENK BEYAZ

Koleksiyonunda kadın, erkek ve çocuklar için onlarca çeşit yer alan Sport in Street, şehir yaşamında rahatlıkla kullanabileceği alternatifler sunuyor.

Tek renk modellerin ön plana çıktığı yeni sezonun favori rengi beyaz.

Erkekler için takım elbise dahil olmak üzere neredeyse her tarz kıyafetin altında şık bir görünüm sağlayan beyaz sneakerlar, bu ilkbahar yaz sezonunda da sokakları hakimiyeti altına alıyor.  Taban teknolojileri de bu sezonun öne çıkanları arasında yer alıyor ve bahar renkleri ile birleşiyor.

Tabanlarda ve bağcıklarda renkli detayların sıklıkla kullanıldığı yeni sezon sneakerlarda, pastel tonlar da çok kullanılan renkler arasında yer alıyor. Sezonun en hit trendlerinden denim detaylar da sneaker modellerinde kendine yer buluyor. Nefes alan aqua modeller ise yaz mevsiminin favorisi olacak gibi duruyor.

Her yaşa ve her tarza hitap eden birçok model ve renk seçeneğindeki sneaker modellerini bir arada bulabileceğiniz Sport in Street mağazalarında; Nike, Adidas, Kinetix, Lumberjack, Puma, Reebok, Dockers by Gerli, Hummel, Skechers gibi kendi kategorisindeki lider markaların sneaker modellere ulaşılabilir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir