KYMCONedir?

UYGUN FİYATLI MOTOSİKLET

1964’te Honda ortaklığıyla motosiklet üretimini yapmak üzere Tayvan’da kurulan KYMCO, Türkiye yollarında boy göstermeye başladı.

Motosiklet dünyasında scooter iddialı olan KYMCO, Doğan Holding çatısı altında faaliyet gösteren Doğan Trend Otomotiv distribütörlüğünde; 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli ya da 50 bin TL için 24 ay vadeli 0,99 faizli kredi seçeneklerinden yararlanabiliyor. Aralarında 50 cc’lik scooter Agility Carry’den, 320 cc’lik şehir ve yol motosikleti Downtown 350i’ye kadar geniş bir model yelpazesine ve özel renklere sahip KYMCO’lar 19 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

 

KYMCO modelleri, Mart ayından itibaren ilk müşterilerine teslim edilmeye başlandı. Bu kapsamda KYMCO modelleri; 20 bin TL için 12 ay vadeli sıfır faizli ya da 50 bin TL için 24 ay vadeli 0,99 faizli ayrıcalıklı kredi fırsatlarıyla satışa sunuluyor. Teslimat ve günlük kullanım scooterlarından şehir ve yol motosikletlerine kadar geniş model yelpazesi ve en özel renk seçeneklerini bünyesinde barındıran stil sahibi KYMCO’lar, 19 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni sezon, yenilenen teşkilat

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan KYMCO Operasyonları ve Doğan Trend Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Emre Acar, KYMCO’nun marka bilinirliği ve geniş ürün gamı neticesinde yüksek bir ilgiyle karşılaştıklarını belirterek; “Her ihtiyaca uygun, sağlamlığı ve teknolojisiyle rasyonel bir alternatif arayanların markası KYMCO için yoğun bir yeniden yapılanma süreci içindeyiz. Sezona yetişmek için çok çalıştık ve yeni satış servis noktalarımızı devreye aldık, almaya da devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Her ihtiyaca, her zevke hitap ediyor!

KYMCO’nun Türkiye’de satışa sunduğu modeller arasında yer alan Agility 125i +16, manevra kabiliyeti ve çevikliğiyle eğlenceli sürüşler vaat ediyor. Agility Carry 50i 4T ve Agility Carry 125i ise çok yönlü taşıma çözümlerine ihtiyaç duyanlar için öne çıkıyor. People S 125 ABS ve People S 150 ABS; tasarımı, konforu ve yakıt tüketimiyle iddialı, Xtown 250i Sport Touring scooterlara yeni standartlar getiriyor. Kısa ya da uzun mesafe farketmeksizin yolculuklarda sürücüsüne dinamizm katan Downtown 350 TCS ise agresif hatlar ve güven veren tasarımıyla kullanıcısında bağımlılık yaratıyor.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir