Haber

Genesis’te bir ilk

 

Genesis ailesinin dördüncü modeli olacak GV80 ve G70, G80 ve G90 sedanlardan farklı olarak ilk defa SUV segmentinde alternatifi olacak.

Genesis, markanın SUV’u olan GV80’in ilk resmi görüntülerini paylaştı. Genesis’in arkadan itişli otomobil platformundan yükselen GV80’nin opsiyonel olarak 4×4 seçeneği ve üçüncü koltuk sırası seçeneği de bulunuyor. Genesis Markasının Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdürü William Lee, “Son dört yılda Genesis, üstün araç kalitesi ve saygın bir lüks marka ile lider bir sedan serisi olarak kendini kanıtladı” dedi.

 

“GV80’in piyasaya sürülmesiyle Genesis lüks SUV pazarındaki mükemmellik beklentilerini artıracak.” Önümüzdeki haftalarda ürün detaylarıyla tamamlanacak olan GV80’in ilk görüntüleri, Genesis Design tarafından oluşturulan ilk SUV’nin fotoğraflarını sunuyor. 2017 New York otomobil fuarında tanıtılan GV80 Konseptinin bir gelişimi olan GV80’in iç ve dış tasarımı, Güney Kore, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya’da bulunan Genesis Tasarım stüdyoları arasında bir işbirliği oluşturuldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir