HaberHonda

HONDA’YA ÜÇ ÖDÜL BİRDEN

Otomotiv endüstrisinin en önemli ve en prestijli organizasyonları arasında yer alan Red Dot Tasarım Ödülleri’nin 2020 sonuçları belli oldu. Honda, Red Dot Tasarım Ödülleri 2020’de farklı kategorilerde 3 ödülün sahibi oldu.

Red Dot Tasarım Ödülleri kapsamında daha önce de birçok ödülün sahibi olan Honda, 2001 yılında efsanevi S2000 modeli daha sonra ise 2006 yılında ise Civic modeli ile ‘Best of the Best’ (En İyinin de İyisi) ödülüne layık görülmüştü. Honda ayrıca 2008 yılında Avrupa Accord Tourer modeli ve 2009 yılında Insight modeli ile Red Dot ödüllerini aldı.

Honda e modeli Red Dot Tasarım Ödülleri kapsamında ‘Best of the Best’ (En İyinin de İyisi) seçilerek her kategorinin en iyisine verilen büyük ödülün tekrar sahibi oldu. Honda e ayrıca ‘Akıllı Ürün’ kategorisinde ‘Red Dot 2020’ ödülünü alırken Honda CBR1000RR-R Fireteblade SP motosiklet modeli de yine ‘Akıllı Ürün’ kategorisinde yüksek tasarım kalitesi ile ‘Red Dot 2020‘ ödülüne layık görüldü. Red Dot Tasarım Ödülleri 2020 kapsamında 3 ayrı ödülün sahibi olan Honda, ürün tasarımı, marka tasarımı ve iletişim tasarımı alanlarındaki performansıyla dikkat çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir