HaberLand Rover

Land Rover Defender, Goodyear lastiklerle geliyor

Goodyear, Yeni Land Rover Defender’a iki farklı modelde 4×4 lastik tedarik edecek. Geniş yelpazesindeki çeşitli modeller için orijinal ekipman lastiklerinin tedariki konusunda uzun yıllardır Goodyear ile çalışan Jaguar Land Rover, 2020 yılında yeni nesil ile hayata dönen arazi ikonu Yeni Land Rover Defender’ın lastiklerini de Goodyear’a teslim etti.

Goodyear Wrangler All-Terrain Adventure, Yeni Defender için 18 inç, 19 inç ve 20 inç jantlar ile sunuluyor. Bu çok yönlü lastik, Yeni Land Rover Defender sürücülerinin yüksek sürüş konforunun tadını çıkarmasını ve istediği zaman arazi yollarına meydan okumasını sağlıyor. Lastik, güçlendirilmiş Kevlar karkasıyla tutarlılık sağlıyor ve arazi kullanımında yırtılma veya delinmeye karşı lastiği koruyor. Omuzları, yan kısımdaki delinmelere veya kırılmalara karşı koyan, kayalık alanlarda sürüş esnasında çok kullanışlı DuraWall teknolojisine sahip olan bu lastik, aynı zamanda rakiplerinin ortalamasından yüzde 37 daha fazla yol yapmasını sağlayan, optimize edilmiş bir diş tasarımına sahip.

Aynı zamanda Land Rover bayilerinde satışa sunulacak olan Goodyear Wrangler DuraTrac ile araçlarıyla daha zorlayıcı koşullarda yol almak isteyen kullanıcıların çamur veya kar gibi zorlu yüzeylerde optimum çekiş ile ilerlemesini sağlayan TractiveGroove teknolojisine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir