EnterpriseLexus

LEXUS FILOSU

Enterprise Rent A Car’ın ana franchise sahibi Enterprise Türkiye, Premium otomobil üreticisi Lexus ile önemli bir iş birliğine imza attı. Kiralık araç kullanan yöneticiler ve kiralık araçlarında konforu ve lüksü tercih eden müşteriler için yeni alternatifler sunmayı hedefleyen Enterprise, filosuna dünyanın ilk premium SUV’u olan Lexus RX 300’ü kattı.

Lexus’un Dolmabahçe showroom’unda düzenlenen teslimat töreninde konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Enterprise Türkiye CEO’su Özarslan Tangün “Türkiye’de başka hiçbir kiralama filosunda olmayan araçları müşterilerimize deneyimletiyor ve yeni araç teknolojilerini yakından takip ediyoruz. Son olarak, lüks otomobil markası Lexus’a ait dünyanın ilk Premium SUV RX modelini müşterilerimizle buluşturacak olmamızdan dolayı oldukça mutluyuz. Üst seviyede konfor ve teknolojiyi bir arada sunan Lexus RX’lerle birlikte filomuz artık daha güçlü” diye konuştu.

Enterprise ile iş birliğine imza attıkları için mutlu olduklarını ifade eden Lexus Türkiye Direktörü Selim Okutur, “Lexus markası olarak Türkiye’de her geçen gün daha fazla kullanıcıyı Lexus modellerinin kalitesi ve markamızın yüksek hizmet anlayışıyla buluşturmaya devam ediyoruz. 2021 yılına hızlı bir başlangıç yaptık ve satış rekorları kırarak büyümeye devam ediyoruz. Alanında öncü kuruluşlardan biri olan Enterprise ile yaptığımız bu önemli işbirliği sayesinde daha çok müşterinin kalitemizi deneyimlemesini ve hissetmesini amaçlıyoruz. Lexus modelleriyle ilk defa tanışacak kullanıcıların, bu deneyimden son derece memnun kalacağı konusunda otomobillerimize güveniyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir