HaberMG

MG Model Seçenekleri Arttı

Türkiye’de Doğan Trend Otomotiv tarafından satılan MG, elektrikli modelleri ile geçen yıl Türkiye pazarına giriş yapmıştı.

MG, %100 elektrikli ZS modelini ülkemizde satışa sunduktan sonra hem elektrikli hem benzinli motoru birlikte kullanan ‘fişe takılan hibrit’ e-HS’yi de ülkemizde yollara çıkartmıştı. Artık ZS modelinin benzinli versiyonlarını da ülkemizde yollara çıkıyor.

4.323 mm uzunluğa sahip ZS, 448 litrelik bagaj hacmi sunuyor. ZS’in, 106 HP güç üreten 1,5 litrelik atmosferik benzinli ve manuel şanzımanlı versiyonu 449 bin TL’den başlarken, 111 HP’lik 1,0 litrelik turbo benzinli tam otomatik modeli ise 579 bin TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.

MG Ailesine yeni katılan ZS Luxury seçeneği bagajındaki katlanır e-bisikletiyle “Trafiğe Çözüm” sloganıyla müşterilere sunuluyor. Elektrikli araçlara geçiş hızlanırken şehir içindeki park ve trafik soruna çözümler de geliştirilirken bunlardan biri de elektrikli bisikletler. Otomobil markası olduğu kadar mobiliteye de önem veren MG bu sebeple elektrikli bisiklet de sunuyor. ZS kullanıcıları kalabalık şehir trafiğine girmeden uygun yere park edip bagajlarındaki e-bisiklet ile işlerini halledebilecekler.

MG ZS sahipleri 55 km menzilli katlanabilir elektrikli bisiklet sayesinde hem ekonomi hem zaman hem de sağlık kazanırken şehrin göbeğinde yaşanan park sıkıntısından ve trafikte kilitlenme stresinden kurtulacaklar. Yeni MG ZS’in giriş modeli ZS Comfort 1,5 litrelik benzinli motoruyla 449 bin TL; 1,0 litrelik turbo motora sahip ZS Luxury versiyon ise 579 bin TL’den başlayan fiyatlarla otomobil severleri MG showroom’larına bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir