Skoda

Skoda Türkiye Ödüllendirildi

Skoda’yı Türkiye’de temsil eden Yüce Auto satış performansına göre verilen “Uluslararası Satışlar Ödülü”nü almaya hak kazandı.

Skoda Auto tarafından her yıl düzenlenen Yılın ithalatçısı ödül töreninde layık görüldüğü “Uluslararası Satışlar Ödülü” ŠKODA Auto Uluslararası Satışlar Sorumlusu Jan Procházka tarafından Yüce Auto ŠKODAGenel Müdürü Zafer Başar’a verildi.

Yüce Auto ŠKODA Genel Müdürü Zafer Başar ödül töreninde yaptığı konuşmada zor bir yıl geçirdiklerini belirterek “Ancak doğru stratejiler ile başarıya ulaştık. Bu ödül bizim motivasyonumuzu daha da arttırdı. 2022 yılında da bu başarımızın devam etmesini hedefliyoruz. Bu ödülde emeği geçen tüm Yüce Auto ŠKODA ailesine ve bizi bu ödüle layık gören ŠKODA’ya teşekkür ediyorum” dedi. 

Yüce Auto ŠKODA’nın bağlı bulunduğu UluslararasıSatışlar bölgesinde yer alan 40 ülke arasında gösterdiğibüyüme performansı ve kalitesel sonuçlar gözetilerek yapılan değerlendirmede 25.228 adetlik satışa ulaşan Yüce Auto Skoda, bölgesinde satış gelişiminde en başarılı ülke ödülünü aldı.

2015 ve 2019 yıllarında ŠKODA Auto tarafından dünyadaki 103 distribütör arasında “Satış Sonrası Hizmetler kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”ne 2 kez layık görülen Yüce Auto Skoda, 2018 yılında da “Marka ve Kalite Yönetimi” kategorisinde “En İyi Distribütör Ödülü”nü kazanmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir