HaberToyota

RAV4’e Sportif Donanım

Toyota’nın köklü SUV modeli RAV4’e yeni bir donanım eklendi. 442 bin 750 TL’den başlayan RAV4 Hybrid Passion X-Sport iç ve dış tasarımındaki detaylarıyla ayrılıyor.

Toyota RAV4 Hybrid Passion X-Sport’ta inci beyazı dış renk ve metalik siyah renkli tavan ile sunuluyor. Yan koruma plastikleri, çamurluklar ve 18 inç alüminyum alaşımlı parlak siyah jantlar ile farklılaşıyor. Gövde rengi kapı kolları, metalik siyah ön tampon ve sis farı çerçevesi ile tasarım farklılaşıyor. Otomobilin içerisinde siyah spor deri döşeme ile siyah iç tavan kullanılıyor. İç tasarımda ayrıca; 7 inç dokunmatik multimedya ekranı ve direksiyonun arkasında 7 inç TFT çoklu bilgi ekranı da yer alıyor. Bununla birlikte 8 inç dokunmatik ekran, akıllı giriş özelliği ile birlikte akıllı telefonlar için kablosuz şarj ünitesi de bulunuyor.

Elektrikli dört çeker AWD-i çekiş sistemine sahip RAV4 Hybrid Passion X-Sport, bu sayede mekanik AWD sistemlerine göre daha hafif ve kompakt olan elektrikli AWD-i ile daha ekonomik yakıt tüketimi sunarken, yüksek hızda daha sessiz sürüş ve kaygan koşullarda daha iyi çekiş iddiasında. 222 HP’lik 2.5 litre hibrit motor 4.4 lt/100 km ortalama yakıt tüketimi vaat ediyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir