HaberSubaru

Forester e-Boxer Sport Türkiye’de

Fiyat listesi artık hibritlerden oluşan Subaru Forester’ın sportif seçeneği de listede 685.220 TL’den yerini aldı.

Subaru Forester’ın Sport versiyonu, ABD pazarındaki başarısının ardından Avrupa’da ve Türkiye’de de e-BOXER motorla birlikte satışa sunulmaya başladı. Forester e-Boxer’ın Sport modeli Mild Hybrid 2.0i motor hacminde 150 HP’lik bir benzinli motor ile 12.3 kW gücünde bir elektrikli motora sahip.

Parlak ve mat siyah detayları ile turuncu renkli özel aksesuarlarıyla öne çıkan sınırlı sayıda Forester e-BOXER Sport, dinamizm ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Modern ve güçlü görünen iç ve dış tasarıma ve canlı renkli aksesuarlara sahip Sport versiyon Forester e-BOXER Sport’da ön sis far çerçeveleri, ön ızgara, krom kapı çerçeveleri ve tampon koruyucu kaplamalar üzerindeki krom ve gri renkli detaylar yerine parlak ve mat siyah kaplamalar yer alıyor. Siyah renkli 18 inç alüminyum jantlar ve arka tavan spoyleri ile Forester Sport ayırt edilebiliyor.

Otomobilin dışındaki kaplamaları üzerinde e-Xclusive ve e-Xtreme modellerinde yer alan gri renkli koruyucuların yerine, siyah kaplamalar üzerinde “red-orange” ismi verilen turuncu tasarımlı şeritler kullanılıyor. Bununla birlikte tavan raylarının bağlantı noktalarında turuncu kaplamalara yer verilmiş.

Forester e-BOXER Sport’un kabini içindeki koyu gri renkli parçalı deri ve kumaş kaplamalar turuncu dikişlere sahip. Forester Sport’un iç mekanında havalandırma ızgara kapaklarından, orta saklama bölmesine kadar birçok turuncu renkli dikkat çekici, sportif detay yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir